Adwokat Marta Pendzej

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze prawa rodzinnego, opiekuńczego i cywilnego. W tym czasie zakończyłam z sukcesami dla moich Klientów bardzo wiele trudnych i różnorodnych spraw.

Prowadzę kancelarię adwokacką, której celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego, opiekuńczego oraz cywilnego.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw dotyczących rozwodów i separacji oraz wszystkich powiązanych z nimi aspektów, takich jak alimenty, władza rodzicielska czy podział majątku.

Zajmuję się również innymi sprawami rodzinnymi: spadkowymi oraz dotyczącymi odszkodowań związanych z wypadkami komunikacyjnymi w sporach z ubezpieczycielem, a także odszkodowań za niewłaściwe leczenie i błędy lekarskie.

W ramach usług świadczonych przez moją kancelarię prawną oferuję też mediacje w sprawach cywilnych, gospodarczych oraz rodzinnych.

Jestem mediatorem wpisanym na listę mediatorów stałych przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie i w związku z tym mogą być do mnie jako mediatora kierowane sprawy przez wszystkie Sądy Okręgowe i Rejonowe.

By zapewnić Klientom pełne wsparcie, współpracuję z doświadczoną kancelarią notarialną oraz z licencjonowanym prywatnym detektywem.

Zawsze dbam nie tylko o to, by spełnić oczekiwania moich Klientów dotyczące wysokiej jakości usług prawnych, ale również by okazać im szacunek i zrozumienie w trudnych życiowych sytuacjach, które stają się ich udziałem.

W pracy kieruję się więc dobrem Klienta i etyką zawodową, a do każdej sprawy podchodzę z empatią oraz zwykłą ludzką serdecznością.

Osoby borykające się z problemami w obszarze prawa rodzinnego zapraszam do skontaktowania się ze mną i umówienia spotkania, w czasie którego omówimy dostępne rozwiązania oraz opracujemy szczegółowy plan działań.

Adwokat Marta Pendzej
Adwokat Marta Pendzej